KURUMSAL

HAKKIMIZDA

KARAVAN GEZGİNİ , doğayla iç içe olma tutkusunu paylaşan bir grup macera sever tarafından kurulmuş bir karavan kiralama firmasıdır. Bizler, keşfetmeyi sevenler, açık havada vakit geçirmeyi sevenler ve özgürlüğü sevenleriz. Doğanın tadını çıkarmayı, yeni yerler keşfetmeyi ve yolculukların getirdiği eşsiz deneyimleri yaşamayı seviyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarmızın , doğa sevgisi ile daha bilinçli şekilde yetişmesi KARAVAN GEZGİNİ'nin yegane hedefidir.

Misyonumuz

Misyonumuz, insanlara unutulmaz karavan deneyimleri sunarak hayatlarını zenginleştirmektir. Karavanlarımız, özenle tasarlanmış, konforlu ve işlevsel araçlardır.Minimalist Yaşam Tarzı ile tanışın ve kendinizin farkına varın. Size konforlu bir konaklama imkanı sunarken, aynı zamanda özgürce seyahat etme fırsatı sunarlar. Misafirlerimize, sadece bir karavanın sunduğu değil, bir yaşam tarzının tadını çıkarma şansını veriyoruz.


Neden Karavan Keyfi?

KARAVAN GEZGİNİ olarak, sektördeki deneyimimiz ve tutkumuzla öne çıkıyoruz. İşte bizi diğerlerinden farklı kılan bazı nedenler:

Kalite: Karavanlarımızı en yüksek standartlara uygun bir şekilde bakımını yapıyoruz ve sürekli olarak yeniliyoruz. Konforunuz ve güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

Ekonomik Tatil: Karavan seyahatleri daima ekonomik olduğu için , tüm seyahat planlarınızı ve konaklama rotalarınızı keyifle , en ekonomik şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri: Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Size yardımcı olmak ve sorularınızı yanıtlamak için buradayız.

Deneyim: Seyahat etmeyi seven bir ekibiz ve bu tutkuyu işimize yansıtıyoruz. Size mükemmel bir karavan deneyimi sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

KARAVAN GEZGİNİ  ile hayalinizdeki yolculuğa çıkın ve doğanın güzelliklerini keşfetme özgürlüğünün tadını çıkarın. Size unutulmaz anılar ve maceralar yaşatmak için buradayız. Bize katılın ve KARAVAN GEZGİNİ Ailesinin bir parçası olun!

GÜVENİLİR MARKA İSİM BELGESİ SAHİBİ FİRMA
KARAVAN GEZGİNİ ,
 Bu belgeyi İSİMDER Marka İsim Merkezi Başkanlığının gerekli araştırmaları yaparak kurum, kuruluşlar ve marka sahiplerini belirlenen kriterlere göre denetledikten sonra Türk Patent ve Marka Kurumunda  (2023/152980) numarası;   EUIPO / WIPO da 2023/1388  numarası ile onaylı garanti markası şartnamesine göre; ayrıca İSİMDER kuruluş tüzüğünde bulunan 16. maddeye ve İSO 9001/27001 kalite yönetim standartlarına göre vermektedir.
Sizin de , diğer misafirlerimiz gibi güven duyacağınız ve gönül rahatlığı ile tercih ettiğiniz karavanı kiralayabileceğiniz  karavan kiralama firmasıdır KARAVAN GEZGİNİ.
 

SİZDEN GELENLER

INSTAGRAM